Trwają zapisy do dziewiątej edycji Deichmann Minimistrzostw!

Do 25 marca trwają zapisy do dziewiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. Warto się spieszyć, bo choć teoretycznie zostały jeszcze dwa tygodnie, to dla niektórych chętnych może nie starczyć miejsc. Jak to wygląda w poszczególnych miastach?

Nowe miasta czekają!

Do 25 marca trwają zapisy do dziewiątej edycji Deichmann Minimistrzostw. Warto się spieszyć, bo choć teoretycznie zostały jeszcze dwa tygodnie, to dla niektórych chętnych może nie starczyć miejsc. Jak to wygląda w poszczególnych miastach?

Białystok

To już piąta edycja Eliminacji Miejskich w Białymstoku. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach wiekowych: U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Dodatkowo dla drużyn spoza Białegostoku faza ligowa rozgrywana będzie także w Ełku, gdzie zgłosiło się już ponad 20 zespołów. W obydwu miastach wciąż są wolne miejsca!!!

Bydgoszcz

Tu Minimistrzostwa rozgrywane są od samego początku i cieszą się bardzo dużą popularnością. Planowane jest uruchomienie rozgrywek dla U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Zgłoszonych jest już ponad 100 zespołów. Zostało już tylko kilka wolnych miejsc! Jeśli dla kogoś nie starczy miejsca, to są jeszcze wolne miejsca w Toruniu oraz Grudziądzu.

Dębica

Dębica zadebiutowała, i to jak, w Minimistrzostwach w 2014 roku jako miasto pomocnicze Tarnowa. Duża liczba drużyn oraz świetny poziom gry skłonił organizatorów do przyznania Dębicy w kolejnym roku statusu miasta głównego. Boiska MUKS Pustynia czekają na chętne zespoły z U-11, U-9, a od tego roku także U-7. Do tej pory zgłosiło się ich już około 70!!!

Gdańsk

To już czwarta edycja rozgrywek w tym mieście. W tym roku szykują się zmiany: jest nowy koordynator, a zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-9 oraz U-7. Już kilkanaście zespołów zadeklarowało swój udział w tegorocznych edycji!

Gdynia

W tym roku rozgrywki w Gdyni odbędą się już po raz dziewiąty. Z roku na rok cieszą się popularnością wśród zespołów z Trójmiasta i okolic. W U-11, U-9 oraz U-7 zgłoszonych jest już ponad 70 drużyn. Dla kolejnych chętnych zespołów może nie być już miejsca. Nie ma jednak co się martwić - zawsze można zagrać w Gdańsku!

Gorzów Wielkopolski

To jedyne miasto w lubuskim, w którym odbywają się Eliminacje Miejskie. Nie mają one jednak charakteru wyłącznie regionalnego - grają w nich zespoły m.in. z Pyrzyc.  W U-13, U-11, U-9 oraz U-7 zgłoszonych jest już łącznie ponad 30 drużyn. Ze względu na ilość i dostępność boisk, to już końcówka zapisów!

Grudziądz

Miasto, które idzie jak burza - w ubiegłym roku Grudziądz pomagał w organizacji rozgrywek Toruniowi, a w tym jest już głównym miastem!!! Zapisy przyjmowane są w U-9 oraz U-11. Łącznie jest już ponad 20 zespołów. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać.

Jelenia Góra

Miasto zadebiutowało w turnieju w ubiegłym roku. Wtedy na malowniczo położonych boiskach wspólnie bawiło się ponad 30 zespołów z U-11, U-9 oraz U-7. Na dzień dzisiejszy w każdej z trzech kategorii wiekowych są  jeszcze wolne miejsca!!!

Kielce

Kielce, jak Jelenia Góra, zadebiutowały w Minimistrzostwach w 2015 roku. I to jak - 38 zespołów w Eliminacjach Miejskich i drugie miejsce w Finale Finałów w U-11! Koordynator zapowiada, że w tym roku miasto także nieźle namiesza w rozgrywkach. Zwłaszcza, że rozgrywki fazy ligowej odbywać się będą także w Radomiu. W obu lokalizacjach są jeszcze wolne miejsca w U-11, U-9 oraz U-7.

Konopiska

Może nie jest to metropolia, ale ma coś czego inne o wiele większe miasta mogą zazdrościć gminie - rewelacyjny obiekt sportowy. Dzięki temu Konopiska nie mogą narzekać na zespoły - w ubiegłym roku było ich blisko 40. W tym roku imprezę w U-11, U-9 oraz U-7 rozkręca nowy koordynator. Wciąż są wolne miejsca!

Koszalin

Nowa lokalizacja na mapie Deichmann Minimistrzostw. Początkowo były tu planowane rozgrywki w U-9 oraz U-11. W ciągu ostatnich kilku dni widać zainteresowanie turniejem dla U-7!!! We wszystkich kategoriach są jeszcze wolne miejsca. Gramy w niedziele!

Kraków

Od dziewięciu lat Kraków nadaje rytm, jeśli chodzi o liczbę zgłoszonych zespołów. W tej chwili w U-7, U-9, U-11 oraz U-13 zgłosiło się łącznie prawie 200 zespołów. Jeśli uda się przekroczyć tą liczbę, to zapisy będą już tylko na listę rezerwowych!!!

Krosno

Miasto wkręciło się w Minimistrzostwa w tym samym czasie co Dębica. Już po raz drugi będzie ono gospodarzem Eliminacji Miejskich. W tym roku do pomocy przy rozgrywkach ligowych ma Sanok. W obu miastach są jeszcze wolne miejsca. Zespoły można zgłaszać w U-7, U-9, U-11 oraz U-13.

Leszno

Miasto idzie jak burza. Zadebiutowało w turnieju w ubiegłym roku, w tym może się pochwalić 40 zgłoszonymi zespołami. Miejsc jest już coraz mniej, dlatego wszyscy chętni w U-7, U-9 oraz U-11 muszą się spieszyć.

Lubin

Nowe miasto Deichmann Minimistrzostw, które ma bogatą tradycję w piłce nożnej. Jeśli chodzi o zapisy, to na pewno uruchomione zostaną kategorie U-9 oraz U-11. Start U-7 oraz U-13 zależy od chętnych.

Lublin

Jedno z kilku miast Minimistrzostw, w których wystartuje więcej niż 100 zespołów. Eliminacje w Lublinie mają charakter wojewódzki. Do pomocy w fazie ligowej ma on Chełm. W tej chwili cztery kategorie wiekowe (U-13, U-11, U-9 oraz U-7) zgromadziły łącznie 110 drużyn. Miejsce dla jeszcze kilku chętnych zespołów się znajdzie.

Łódź

Miasto z piłkarskimi tradycjami w Minimistrzostwach. Jako jedyne w turnieju może się pochwalić zespołem, który w tym samym składzie wygrał Finał Finałów w U-9 (2013) oraz U-11 (2015). Zapisy ciągle trwają, aktualnie liczba zgłoszonych zespołów to ponad 60. Zgłoszenia przyjmowane są w U-11, U-9 oraz U-7. Jeśli będą chętni, to wystartuje także U-13.

Miasteczko Śląskie

W ubiegłym roku miasto zadebiutowało w Minimistrzostwach i od razu taki sukces - zwycięstwo w Finale Finałów w U-9. Tak jak w ubiegłym roku zgłoszenia przyjmowane są w U-9 oraz U-11. Chętnych jest już kilkanaście zespołów. Wolne miejsca czekają na przyszłych mistrzów!

Mysłowice

Jedyne miasto na Śląsku, które oprócz rozgrywek w U-9 oraz U-11, zorganizuje turniej dla U-7. Mysłowice mogą się pochwalić świetnymi warunkami technicznymi - do rozgrzewki dla zespołów są boiska treningowe, a rodzice mogą kibicować z trybun. We wszystkich kategoriach wiekowych są jeszcze wolne miejsca. Łącznie zgłosiło się już ponad 20 zespołów.

Nowy Sącz

Kolejne miasto w Małopolsce, które w Eliminacjach Miejskich przekroczy liczbę 100 zespołów. Zgłoszenia przyjmowane są w U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Ze względu na boiska liczba miejsc jest ograniczona. Zostało ich już tylko kilka

Opole

Eliminacje Miejskie w Opolu odbędą się już po raz piąty i mają charakter regionalny. Obok zespołów z Opola biorą udział także drużyny z Kluczborka, Zdzieszowic czy Komprachcic. Z roku na rok chętnych jest coraz więcej. Do tej pory swój udział zadeklarowało już blisko 30 zespołów. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach wiekowych: U-13, U-11, U-9 oraz U-7.

Rzeszów

Pierwsze miasto Deichmann Minimistrzostw na Podkarpaciu. Rzeszów rozpoczynał w 2013 na dwóch orlikach. Wtedy do rozgrywek zgłosiło się 28 drużyn. Miasto stale się rozwija. Od ubiegłego roku do pomocy przy fazie ligowej ma Jarosław. Na dzień dzisiejszy w U-11, U-9 oraz U-7 w obu miastach zgłosiło się około 80 zespołów. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!!!

Szczecin

W Szczecinie jest podobna sytuacja jak w Bydgoszczy. Jedno z miast, które ma już około 100 zgłoszonych zespołów i ze względu na boiska musi powoli kończyć zapisy. Rozgrywane są tu trzy kategorie wiekowe: U-11, U-9 oraz U-7.

Tarnów

Już wiadomo, że Tarnów, w porównaniu z ubiegłym rokiem, podwoi liczbę zespołów. Zapisy przyjmowane są w U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Dla wszystkich niezdecydowanych rekomendacją niech będzie, że do udziału zgłaszają się zespoły, które jeszcze nie brały udziału w Minimistrzostwach. Na całe szczęście Tarnów dysponuje boiskami i jest w stanie przyjąć jeszcze więcej zespołów.

Toruń

Nad rozgrywkami piecze sprawuje koordynator z Bydgoszczy. Dzięki temu w podczas turnieju panuje ład i porządek, co chwali sobie wielu i przekłada się to na ilość zespołów, która z roku na rok jest coraz wyższa. Łącznie w U-9, U-11 oraz U-13 jest już zgłoszonych ponad 32 drużyny. Miasto chętnie przyjmie wszystkie zespoły, dla których nie starczy miejsca w Bydgoszczy.

Tychy

Tychy to pierwsze miasto Deichmann Minimistrzostw na Śląsku. Miasto może pochwalić się także zwycięstwem w Finale Finałów w 2011 oraz 2012. Do tej pory w U-9 oraz U-11 zgłosiło się około 50 drużyn. Wciąż jeszcze można zgłaszać zespoły!!!

Wałbrzych

Po ubiegłym roku miasto jest bardzo dobrze znane uczestnikom Minimistrzostw i zapewne wielu z nich chciałoby się pojawić w nim w ostatni weekend czerwca, gdyż to właśnie tu odbywa się Finał Finałów. Poza tym w Wałbrzychu od 2012 roku odbywają się Eliminacje Miejskie. Wolne miejsca czekają na zespoły z U-7, U-9, U-11 oraz U-13.

Warszawa

Zapisy w stolicy nabierają tempa. Do tej pory nowy koordynator w czterech kategoriach wiekowych (U-7, U-9, U-11 oraz U-13) zgromadził około 70 zespołów. Co prawda turniej na Warszawiance wystartuje o tydzień później niż w pozostałych miastach, ale nie warto czekać z zapisami na ostatnią chwilę.

Wrocław

Jedyne miasto w Polsce, które może się pochwalić dwoma miastami pomocniczymi - Kępnem oraz Trzebnicą. Sam Wrocław zgromadził już w U-7, U-9 oraz U-11 łącznie ponad 90 zespołów i powoli kończy zapisy. Podobnie jest w Kępnie, które maksymalnie może przyjąć łącznie 30 drużyn w U-9 oraz U-11. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do rozgrywek w Trzebnicy, dla której nie będzie to pierwsza przygoda z Minimistrzostwami. W 2012 odbywał się tam Finał Finałów. Niech rekomendacją będzie, że spotkania rozgrywane będą na tym samym, co finał obiekcie - Fair Play ArenieNowe miasta czekają!!!

Do 25 marca trwają zapisy do dziewiątej edycji turnieju piłkarskiego dla dzieci od 4 do 11 lat - Deichmann Minimistrzostwa. W tym roku do wspólnej zabawy przyłączyły się: Sanok, Ełk, Lubin, Koszalin, Trzebnica oraz Radom. W każdym z nowych miast zapisy przyjmowane są w U-9 oraz U-11. Dodatkowo w Koszalinie, Sanoku oraz Trzebnicy można zgłaszać zespoły w U-7. Pierwsze spotkania zaplanowano na weekend 16-17 kwietnia.

Białystok

To już piąta edycja Eliminacji Miejskich w Białymstoku. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach wiekowych: U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Dodatkowo dla drużyn spoza Białegostoku faza ligowa rozgrywana będzie także w Ełku, gdzie zgłosiło się już ponad 20 zespołów. W obydwu miastach wciąż są wolne miejsca!!!

Bydgoszcz

Tu Minimistrzostwa rozgrywane są od samego początku i cieszą się bardzo dużą popularnością. Planowane jest uruchomienie rozgrywek dla U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Zgłoszonych jest już ponad 100 zespołów. Zostało już tylko kilka wolnych miejsc! Jeśli dla kogoś nie starczy miejsca, to są jeszcze wolne miejsca w Toruniu oraz Grudziądzu.

Dębica

Dębica zadebiutowała, i to jak, w Minimistrzostwach w 2014 roku jako miasto pomocnicze Tarnowa. Duża liczba drużyn oraz świetny poziom gry skłonił organizatorów do przyznania Dębicy w kolejnym roku statusu miasta głównego. Boiska MUKS Pustynia czekają na chętne zespoły z U-11, U-9, a od tego roku także U-7. Do tej pory zgłosiło się ich już około 70!!!

Gdańsk

To już czwarta edycja rozgrywek w tym mieście. W tym roku szykują się zmiany: jest nowy koordynator, a zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-9 oraz U-7. Już kilkanaście zespołów zadeklarowało swój udział w tegorocznych edycji!GdyniaW tym roku rozgrywki w Gdyni odbędą się już po raz dziewiąty. Z roku na rok cieszą się popularnością wśród zespołów z Trójmiasta i okolic. W U-11, U-9 oraz U-7 zgłoszonych jest już ponad 70 drużyn. Dla kolejnych chętnych zespołów może nie być już miejsca. Nie ma jednak co się martwić - zawsze można zagrać w Gdańsku!

Gorzów Wielkopolski

To jedyne miasto w lubuskim, w którym odbywają się Eliminacje Miejskie. Nie mają one jednak charakteru wyłącznie regionalnego - grają w nich zespoły m.in. z Pyrzyc.  W U-13, U-11, U-9 oraz U-7 zgłoszonych jest już łącznie ponad 30 drużyn. Ze względu na ilość i dostępność boisk, to już końcówka zapisów!

Grudziądz

Miasto, które idzie jak burza - w ubiegłym roku Grudziądz pomagał w organizacji rozgrywek Toruniowi, a w tym jest już głównym miastem!!! Zapisy przyjmowane są w U-9 oraz U-11. Łącznie jest już ponad 20 zespołów. Chętni mogą się jeszcze zgłaszać.

Jelenia Góra

Miasto zadebiutowało w turnieju w ubiegłym roku. Wtedy na malowniczo położonych boiskach wspólnie bawiło się ponad 30 zespołów z U-11, U-9 oraz U-7. Na dzień dzisiejszy w każdej z trzech kategorii wiekowych są  jeszcze wolne miejsca!!!

Kielce

Kielce, jak Jelenia Góra, zadebiutowały w Minimistrzostwach w 2015 roku. I to jak - 38 zespołów w Eliminacjach Miejskich i drugie miejsce w Finale Finałów w U-11! Koordynator zapowiada, że w tym roku miasto także nieźle namiesza w rozgrywkach. Zwłaszcza, że rozgrywki fazy ligowej odbywać się będą także w Radomiu. W obu lokalizacjach są jeszcze wolne miejsca w U-11, U-9 oraz U-7.

Konopiska

Może nie jest to metropolia, ale ma coś czego inne o wiele większe miasta mogą zazdrościć gminie - rewelacyjny obiekt sportowy. Dzięki temu Konopiska nie mogą narzekać na zespoły - w ubiegłym roku było ich blisko 40. W tym roku imprezę w U-11, U-9 oraz U-7 rozkręca nowy koordynator. Wciąż są wolne miejsca!Koszalin Nowa lokalizacja na mapie Deichmann Minimistrzostw. Początkowo były tu planowane rozgrywki w U-9 oraz U-11. W ciągu ostatnich kilku dni widać zainteresowanie turniejem dla U-7!!! We wszystkich kategoriach są jeszcze wolne miejsca. Gramy w niedziele!

Kraków

Od dziewięciu lat Kraków nadaje rytm, jeśli chodzi o liczbę zgłoszonych zespołów. W tej chwili w U-7, U-9, U-11 oraz U-13 zgłosiło się łącznie prawie 200 zespołów. Jeśli uda się przekroczyć tą liczbę, to zapisy będą już tylko na listę rezerwowych!!!Krosno  Miasto wkręciło się w Minimistrzostwa w tym samym czasie co Dębica. Już po raz drugi będzie ono gospodarzem Eliminacji Miejskich. W tym roku do pomocy przy rozgrywkach ligowych ma Sanok. W obu miastach są jeszcze wolne miejsca. Zespoły można zgłaszać w U-7, U-9, U-11 oraz U-13. Leszno Miasto idzie jak burza. Zadebiutowało w turnieju w ubiegłym roku, w tym może się pochwalić 40 zgłoszonymi zespołami. Miejsc jest już coraz mniej, dlatego wszyscy chętni w U-7, U-9 oraz U-11 muszą się spieszyć.

Lubin

Nowe miasto Deichmann Minimistrzostw, które ma bogatą tradycję w piłce nożnej. Jeśli chodzi o zapisy, to na pewno uruchomione zostaną kategorie U-9 oraz U-11. Start U-7 oraz U-13 zależy od chętnych.

Lublin

Jedno z kilku miast Minimistrzostw, w których wystartuje więcej niż 100 zespołów. Eliminacje w Lublinie mają charakter wojewódzki. Do pomocy w fazie ligowej ma on Chełm. W tej chwili cztery kategorie wiekowe (U-13, U-11, U-9 oraz U-7) zgromadziły łącznie 110 drużyn. Miejsce dla jeszcze kilku chętnych zespołów się znajdzie.

Łódź

Miasto z piłkarskimi tradycjami w Minimistrzostwach. Jako jedyne w turnieju może się pochwalić zespołem, który w tym samym składzie wygrał Finał Finałów w U-9 (2013) oraz U-11 (2015). Zapisy ciągle trwają, aktualnie liczba zgłoszonych zespołów to ponad 60. Zgłoszenia przyjmowane są w U-11, U-9 oraz U-7. Jeśli będą chętni, to wystartuje także U-13.

Miasteczko Śląskie

W ubiegłym roku miasto zadebiutowało w Minimistrzostwach i od razu taki sukces - zwycięstwo w Finale Finałów w U-9. Tak jak w ubiegłym roku zgłoszenia przyjmowane są w U-9 oraz U-11. Chętnych jest już kilkanaście zespołów. Wolne miejsca czekają na przyszłych mistrzów!

Mysłowice

Jedyne miasto na Śląsku, które oprócz rozgrywek w U-9 oraz U-11, zorganizuje turniej dla U-7. Mysłowice mogą się pochwalić świetnymi warunkami technicznymi - do rozgrzewki dla zespołów są boiska treningowe, a rodzice mogą kibicować z trybun. We wszystkich kategoriach wiekowych są jeszcze wolne miejsca. Łącznie zgłosiło się już ponad 20 zespołów.

Nowy Sącz

Kolejne miasto w Małopolsce, które w Eliminacjach Miejskich przekroczy liczbę 100 zespołów. Zgłoszenia przyjmowane są w U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Ze względu na boiska liczba miejsc jest ograniczona. Zostało ich już tylko kilka Opole Eliminacje Miejskie w Opolu odbędą się już po raz piąty i mają charakter regionalny. Obok zespołów z Opola biorą udział także drużyny z Kluczborka, Zdzieszowic czy Komprachcic. Z roku na rok chętnych jest coraz więcej. Do tej pory swój udział zadeklarowało już blisko 30 zespołów. Zgłoszenia przyjmowane są w czterech kategoriach wiekowych: U-13, U-11, U-9 oraz U-7.

Rzeszów

Pierwsze miasto Deichmann Minimistrzostw na Podkarpaciu. Rzeszów rozpoczynał w 2013 na dwóch orlikach. Wtedy do rozgrywek zgłosiło się 28 drużyn. Miasto stale się rozwija. Od ubiegłego roku do pomocy przy fazie ligowej ma Jarosław. Na dzień dzisiejszy w U-11, U-9 oraz U-7 w obu miastach zgłosiło się około 80 zespołów. Wciąż są jeszcze wolne miejsca!!!

Szczecin

W Szczecinie jest podobna sytuacja jak w Bydgoszczy. Jedno z miast, które ma już około 100 zgłoszonych zespołów i ze względu na boiska musi powoli kończyć zapisy. Rozgrywane są tu trzy kategorie wiekowe: U-11, U-9 oraz U-7.

Tarnów

Już wiadomo, że Tarnów, w porównaniu z ubiegłym rokiem, podwoi liczbę zespołów. Zapisy przyjmowane są w U-13, U-11, U-9 oraz U-7. Dla wszystkich niezdecydowanych rekomendacją niech będzie, że do udziału zgłaszają się zespoły, które jeszcze nie brały udziału w Minimistrzostwach. Na całe szczęście Tarnów dysponuje boiskami i jest w stanie przyjąć jeszcze więcej zespołów. Toruń Nad rozgrywkami piecze sprawuje koordynator z Bydgoszczy. Dzięki temu w podczas turnieju panuje ład i porządek, co chwali sobie wielu i przekłada się to na ilość zespołów, która z roku na rok jest coraz wyższa. Łącznie w U-9, U-11 oraz U-13 jest już zgłoszonych ponad 32 drużyny. Miasto chętnie przyjmie wszystkie zespoły, dla których nie starczy miejsca w Bydgoszczy.

Tychy

Tychy to pierwsze miasto Deichmann Minimistrzostw na Śląsku. Miasto może pochwalić się także zwycięstwem w Finale Finałów w 2011 oraz 2012. Do tej pory w U-9 oraz U-11 zgłosiło się około 50 drużyn. Wciąż jeszcze można zgłaszać zespoły!!!Wałbrzych Po ubiegłym roku miasto jest bardzo dobrze znane uczestnikom Minimistrzostw i zapewne wielu z nich chciałoby się pojawić w nim w ostatni weekend czerwca, gdyż to właśnie tu odbywa się Finał Finałów. Poza tym w Wałbrzychu od 2012 roku odbywają się Eliminacje Miejskie. Wolne miejsca czekają na zespoły z U-7, U-9, U-11 oraz U-13.

Warszawa

Zapisy w stolicy nabierają tempa. Do tej pory nowy koordynator w czterech kategoriach wiekowych (U-7, U-9, U-11 oraz U-13) zgromadził około 70 zespołów. Co prawda turniej na Warszawiance wystartuje o tydzień później niż w pozostałych miastach, ale nie warto czekać z zapisami na ostatnią chwilę.

Wrocław

Jedyne miasto w Polsce, które może się pochwalić dwoma miastami pomocniczymi - Kępnem oraz Trzebnicą. Sam Wrocław zgromadził już w U-7, U-9 oraz U-11 łącznie ponad 90 zespołów i powoli kończy zapisy. Podobnie jest w Kępnie, które maksymalnie może przyjąć łącznie 30 drużyn w U-9 oraz U-11. Wszyscy chętni mogą zgłaszać się do rozgrywek w Trzebnicy, dla której nie będzie to pierwsza przygoda z Minimistrzostwami. W 2012 odbywał się tam Finał Finałów. Niech rekomendacją będzie, że spotkania rozgrywane będą na tym samym, co finał obiekcie - Fair Play Arenie.