Warsztaty dla sportowców w Warszawie

Zapraszamy wszystkich aktywnych rodziców, którzy są zainteresowani podnoszeniem swojej sportowej formy. Warsztaty poprowadzi m.in. Sandra Kalinowska - psycholog sportu i ekspert serwisu Junior.sport.pl

25 kwietnia 2015 roku w Warszawie ul. Smolna 4,  po raz pierwszy odbędą się Warsztaty dla sportowców:  TRUDNOŚCI TO NOWE MOŻLIWOŚCI. Sport. Świadomość. Motywacja. Działanie.

Warsztaty organizowane są przez Fundację Teraz Twój Ruch, we współpracy z Top Wyszkoleni oraz BodyKinetic.   Ponieważ "Trenujemy człowieka nie organizm" (Robert Korzeniowski) i jesteśmy nierozerwalnie całością psychofizyczną, porozmawiamy o tym jak zadbać o umysł, nastawienie mentalne oraz o świadomości ciała,  rozciąganiu i regeneracji.

Program warsztatów

ZNAJDŹ SWOJĄ MOTYWACJĘ W SPORCIE

Czym jest trening mentalny? Psychologia sportu.

Co mnie motywuje, co mnie napędza? Jakie miejsce zajmuje sport w moim życiu?

Co robić kiedy nie chce się iść na trening?

KONCENTRACJA NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA, CZYLI JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAWODÓW

Czym jest koncentracja, jak ją ćwiczyć?

Jak stworzyć własną procedurę przedstartową?

"JAK WYROLOWAĆ KONKURENCJĘ?" ZACZNIJ OD SIEBIE

Foam rolling dla rowerzystów i biegaczy.

Stretching ważna rzecz, czy na pewno? - elastyczność dla aktywnych użytkowników własnego ciała.

Problemy specyficzne dla biegających i rowerzystów.

Prowadzący

Mariusz Rajzer - fizjoterapeuta. Od 1999 związany z kadrą narodową w kolarstwie. Od 2001 współpracuje z zawodowymi ekipami sportowymi. Członek misji medycznej na igrzyskach olimpijskich Ateny 2004, Pekin 2008, Londyn 2012. Od 2010 pracuje z pacjentami w prywatnej praktyce. Z pasją poszukuje nowych form rozwoju siebie i swoich pacjentów. Pasjonat rowerów holenderskich, ponieważ można nimi poruszać się w czasie i przestrzeni.

Sandra Kalinowska - absolwentka wydziału Psychologii Społecznej (SWPS, Warszawa), oraz studiów podyplomowych "Psychologia sportu pozytywnego" (SWPS, Sopot). Pracuje jako psycholog w sporcie i biznesie. Jest ekspertem portalu psychologiasportu.pl oraz junior.sport.pl. Współpracuje z takimi dyscyplinami jak tenis, pływanie, kolarstwo, szachy, łyżwiarstwo figurowe, lekkoatletyka.  Największą satysfakcję w pracy daje "błysk w oku" uczestnika zajęć, który właśnie odkrył coś dla siebie, nauczył się nowej umiejętności. Pasjonatka tenisa, rolek i wszystkiego co włoskie ... od widoków, języka, po kuchnię.

Magdalena Sadłecka - z wykształcenia pedagog kultury fizycznej i zdrowotnej, a także specjalista odnowy biologicznej. Od 1999 członek kadry narodowej w kolarstwie górskim. Od 2001 zawodowy sportowiec. Reprezentantka Polski na igrzyskach olimpijskich w Atenach 2004. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jednocześnie jest ciągle aktywną zawodniczką kolarstwa górskiego. Ruch jest wpisany w jej życie od zawsze.

Szczegółowe informacje znajdują  się na wydarzeniu organizatora: www.facebook.com/events

Bilety dostępne pod linkiem: www.warsztatydlasportowcow.evenea.pl

149 zł (płatność do 15 kwietnia)

 

 

25 kwietnia 2015 roku w Warszawie ul. Smolna 4,  po raz pierwszy odbędą się Warsztaty dla sportowców:  TRUDNOŚCI TO NOWE MOŻLIWOŚCI. Sport. Świadomość. Motywacja. Działanie.
Warsztaty organizowane są przez Fundację Teraz Twój Ruch, we współpracy z Top Wyszkoleni oraz BodyKinetic.
Ponieważ "Trenujemy człowieka nie organizm" (Robert Korzeniowski) i jesteśmy nierozerwalnie całością psychofizyczną, porozmawiamy o tym jak zadbać o umysł, nastawienie mentalne oraz o świadomości ciała,  rozciąganiu i regeneracji.
PROGRAM:
Motywacja i Koncentracja
Foam rolling i Stretching
Świadomość ciała. Skan organizmu
"Hamulce off, mózg off..." czyli wyłącz myślenie i biegnij