Finał finałów 9 Deichmann Minimistrzostw za nami

W weekend 24-26 czerwca na obiektach Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój odbył się Finał Finałów. Poznaliśmy zwycięzców dziewiątej edycji Deichmann Minimistrzostw.

Po rozegraniu 208 spotkań okazało się, że najlepszym zespołem w Polsce są w kategorii U-9 Niemcy Bydgoszcz (zespół w finale pokonał Argentynę Grudziądz 2:0). Natomiast w kategorii U-11 najlepsza była Holandia Szczecin, która wygrała z Brazylią Tychy 3:2. W nagrodę zwycięzcy jesienią pojadą na mecz Bayernu Monachium. Podczas ceremonii zamknięcia wśród wszystkich zespołów (z ponad 2000!), które w tym roku wystartowały w Minimistrzostwach, wylosowano dwa wyjazdy na mecz Borussii Dortmund. Szczęście uśmiechnęło się do Polski Wałbrzych U-11 oraz Turcji Kraków U-11.

Przyznano także wyróżnienia indywidualne. W kategorii U-9: najlepszy bramkarz: Jakub Ciechomski (Anglia Szczecin), najlepszy strzelec: Igor Stankiewicz (Niemcy Bydgoszcz), najlepszy zawodnik: Józef Chorosiński (Portugalia Warszawa). W kategorii U-11: najlepszy bramkarz: Piotr Pardel (Holandia Szczecin), najlepszy strzelec: Mateusz Bałos (Hiszpania Mysłowice), Mateusz Bojdziński (Hiszpania Warszawa), Dawid Parysz (Brazylia Tychy), najlepszy zawodnik: Paweł Wojtasik (Holandia Szczecin). Szczegółowe wyniki oraz końcowa klasyfikacja dostępne są na kochamsport.pl

Zdjęcie Nike Piłka nożna Pitch Zdjęcie Spokey Piłka nożna 80640 Zdjęcie Spokey Piłka nożna Shadow
Nike Piłka nożna Pitch Spokey Piłka nożna 80640 Spokey Piłka nożna Shadow
źródło: Okazje.info
Więcej o: