Hunt Run 2014. Najmłodsi też mogą zostać gladiatorami XXI wieku

29 czerwca, na inaugurację wakacji w Bałtowie (woj. świętokrzyskie) odbędzie się druga edycja biegu Hunt Run - Polowanie na biegaczy. W tym roku oprócz biegu głównego organizatorzy przygotowali również starty dla dzieci.

Najmłodsi zostali podzieleni na trzy kategorie. Pierwszą z nich są chłopcy i dziewczęta z klas 1-3 szkoły podstawowej. Drugim dzieci z klas 4-6. Ostatnia kategoria to ta, w której wystartują uczniowie gimnazjum. Na mecie chłopcy i dziewczęta we wszystkich kategoriach zostaną sklasyfikowane osobno. Biegi odbędą się na dystansie 1000 i 2000 metrów. Do udziału w biegu dla dzieci można będzie się rejestrować w dniu zawodów (od godz. 10.00 do 15:00).

 

Po biegach dla dzieci, odbędzie się bieg z przeszkodami dla dorosłych na dystansie 10 km.

 

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowe medale, dyplomy i vouczery do Juraparku w Bałtowie. Najlepsi mogą liczyć na nagrody rzeczowe. Na mecie jako posiłek regeneracyjny czeka startujących przepyszny zdrowy burger w wersji mięsnej lub wegańskiej.

 

Bałtów na weekend


Miejsca takie jak Bałtów - z atrakcjami na świeżym powietrzu - to idealny pomysł na wypoczynek dla całej rodziny - od zupełnych maluszków po najstarsze pokolenia. Oprócz ekspozycji skamielin , modeli dinozaurów i potworów głębinowych w bałtowskim Juraparku miłośnicy sportu mogą aktywnie spędzić czas.

 

Po pierwsze znajdują się tam świetne trasy biegowe dla całej rodziny. Jeśli znajdują się trasy biegowe to można być pewnym, że znajdą się też trasy rowerowe. Poza tym na terenie Kompleksu Bałtowskiego znajduje się wielki plac zabaw z drabinkami, linowymi przeplotniami i eurobungee.

 

W Krainie Koni położnej na terenie Kompleksu Bałtowskiego można też spróbować jazdy konnej.

 

Więcej informacji znajdziesz pod adresem juraparkbaltow.pl. Informacje o biegu znajdziesz na stronie Hunt Run

 

Ekspert radzi: lekka atletyka to świetne przygotowanie do innych sportów