Coca-Cola Cup 2014. "Będę jak Lewandowski, bo..." [KONKURS]

W niedzielę na warszawskiej Agrykoli odbędzie się finał wojewódzki Coca-Cola Cup 2014. O tytuł najlepszej drużyny Mazowsza zmierzą się 24 drużyny złożone z uczniów gimnazjum. Ambasadorem turnieju od lat jest Robert Lewandowski. Weź udział konkursie junior.sport.pl i wygraj zestaw gadżetów z autografem piłkarza.
Każdy wielki piłkarz, kiedy był małym piłkarzem, podziwiał swojego piłkarskiego idola i mówił sobie po cichu, że kiedyś będzie jak on. On Maradona, on Pele, on Boniek, on Beckenbauer.

Z tych małych marzycieli wyrastają tacy piłkarze jak Robert Lewandowski. To na niego patrzą dziś młodzi fani piłki nożnej i myślą sobie, że za kilka, kilkanaście lat, będą grać jak ambasador Coca-Cola Cup.

Jeśli marzysz o tym samym, a piłka nożna jest dla Ciebie pasją, weź udział w konkursie junior.sport.pl i wygraj zestaw gadżetów z autografem Roberta Lewandowskiego.

Wystarczy, że dokończysz zdanie "Będę jak Lewandowski, bo...". Swoją odpowiedź zawierającą maksymalnie 400 znaków wyślij na junior@sport.pl. Konkurs potrwa do 18.05, do godziny 24:00. Wyniki zostaną ogłoszone 20.05 na Junior.sport.pl

Jak wygląda szkolenie w AC Milan opowiedział junior.sport.pl trener akademii klubu