Maria Pabich

Dietetyk

Dietetyk

Studentka dietetyki, mama przedszkolaka. Specjalizuje się głównie w temacie dietetyki dla dzieci i sportowców. Od 20 lat trenuje biegi na orientację, w 2013 roku reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Świata w Finlandii. Pracuje w Uczniowskim Klubie Sportowym jako trener i wychowawca, prowadząc treningi i organizując wakacyjne obozy.

Monika Perkowska

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy

Psycholog dzieci, młodzieży i rodziny, zajmuje się pomocą psychologiczną skierowaną do najmłodszych, młodzieży i ich rodzin, pomaga osiągać sukcesy sportowe, motywuje do działania, uczy sposobów relaksacji, rozpoznaje zdolności i mocne strony pacjentów, biorąc pod uwagę wszystkie elementy ich życia. Prowadzi prywatny gabinet psychologiczny w Warszawie.

Paweł Szczygieł

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta z 12 letnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzi własny gabinet FizjoBox w Warszawie gdzie zajmuje się fizjoterapią, rolfingiem, masażem, przygotowaniem motorycznym sportowców. Instruktor Lekkoatletyki.

Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk

Dietetyk

Dietetyk kliniczny, specjalista ds. żywienia człowieka - Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Żywienie Człowieka i Konsumpcja. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh

Piotr Żelazny

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale Fizjoterapii. Certyfikowany terapeuta licznych kursów i szkoleń z zakresu rehabilitacji ortopedycznej. Uczestnik wielu konferencji i sympozjów naukowych z zakresu rehabilitacji skolioz. Specjalizuje się w diagnostyce, profilaktyce i leczeniu wad postawy i skolioz.

Anna Dziedzic

Trenerka

Trenerka

Mama dwóch dziewczynek, instruktor fitnessu, nauki pływania, tenisa, narciarstwa, trener personalny. Autorka pierwszego w Polsce programu dla mam "Be fit mom".