Wygraj koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego [KONKURS]

Robert Lewandowski błyszczał już w dzieciństwie, gdy brał udział w turnieju Coca-Cola Cup. W niedzielę na Agrykoli odbędzie się mazowiecki finał tegorocznej edycji tych rozgrywek. Z tej okazji możecie wygrać koszulkę z podpisem napastnika Borussii.
Co zrobić, by wygrać? Od 16 maja do 20 maja do godziny 12 działa nasza aplikacja konkursowa na Facebooku pod adresem http://apps.facebook.com/autograf.

By wziąć udział w konkursie, trzeba polubić profil Sport.pl, a następnie w aplikacji zamieścić swoją odpowiedź na pytanie, kto jest Twoim piłkarskim idolem i krótko ją uzasadnić.

Aplikacja umożliwia głosowanie na poszczególne wpisy. Wśród 50 odpowiedzi z największą liczbą głosów jury wyłoni zwycięzcę, dwóch laureatów drugich miejsc i siedmiu wyróżnionych.

Koszulka i nie tylko

Główną nagrodą jest koszulka adidasa z autografem Roberta Lewandowskiego oraz zestaw promocyjny od Coca-Coli. Dla laureatów drugich miejsc mamy fotografie podpisane przez piłkarza oraz zestaw promocyjny. Wyróżnieni otrzymają zestaw promocyjny od Coca-Coli.

Coca-Cola Cup w niedzielę na Agrykoli

W niedzielę 19 maja poznamy najlepsze drużyny Coca-Cola Cup 2013 w województwie mazowieckim. W towarzyszącej rozgrywkom Strefie Aktywnego Życia na wszystkich odwiedzających czekać będą liczne atrakcje i konkursy.

Szczegółowy opis atrakcji i plan godzinowy jest TUTAJ

Więcej o: