Mistrzem Polski Dzieci z Domów Dziecka Horyzont

27 kwietnia na boisku przy ulicy Łabiszyńskiej na warszawskim Targówku odbyły się Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dzieci z Domów Dziecka. Tytuł wywalczył Horyzont z Kołaczkowa. W finale pokonali Stanicę Katowice. Trzecie miejsce zajęły Pomarańczowe Diabły z Olsztyna.

W czwartej edycji turnieju udział wzięło łącznie 320 dziewcząt i chłopców z całej Polski. Młodzi piłkarze oprócz meczów turniejowych rozegrali również mecz towarzyski z byłymi reprezentantami Polski - Dariuszem Dziekanowskim, Tomaszem Iwanem, Radosławem Majdanem, czy Tomaszem Kłosem.

Horyzont będzie reprezentował Polskę w czerwcu w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej Dzieci z Domów Dziecka. Drugą drużyną biało-czerwonych będzie ta złożona z najlepszych zawodników turnieju.

Organizatorem mistrzostw jest stowarzyszenie "Nadzieja na Euro".